Gå til hovedinnhold Gå til footer

Begravelser og bisettelser i Bergen

I Bergen kommune offentliggjøres alle bisettelser og begravelser i Bergen, med unntak av de seremoniene der familie eller avdøde selv ønsker at dette ikke skal skje.

Hos oss finner du en liste over alle offentlig kjente seremonier i Bergen kommune i dag og noen dager fremover.

Kilde for informasjon til listen er Gravplassmyndigheten i Bergen.

torsdag 29. februar 2024
Svein Snarberg Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Else Liv Johannessen Nygård kirke 12:00 Bisettelse
Wilfrid Renate Vedøy Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Jan Erik Ekeseth Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Johanna Oppedal Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Inger Sofie Greger Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 28. februar 2024
Aase Soltvedt Slettebakken kirke 10:00 Bisettelse
Oddbjørg Instebø Salhus kirke 12:00 Begravelse
Jacob Lund Fana kirke 12:00 Bisettelse
Oddgeir Timberlid Loddefjord kirke 12:00 Begravelse
Roald Tvedt Slettebakken kirke 14:15 Bisettelse
tirsdag 27. februar 2024
Bjørn Tore Njøten Storetveit kirke 10:00 Begravelse
Siri Rødland Opshaug Eidsvåg kirke 10:00 Bisettelse
Nils Aarda Fyllingsdalen kirke 10:00 Begravelse
Elin Wenche Vikre Store kapell, Møllendal 10:00 Begravelse
Kjellaug Thorsen Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Eva Karin Holm Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
fredag 23. februar 2024
Else Karin Søviknes Fana kirke 10:00 Bisettelse
Gunnar Knut Hopland Mariakirken 11:00 Bisettelse
Nganh Thi Nguyen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Inger Myklebust Arna kirke 12:00 Bisettelse
Arne Hansen Fana kirke 12:00 Bisettelse
Anna S Liseth Loddefjord kirke 12:00 Bisettelse
Martin Toft Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Sigrunn Kvalheim Slettebakken kirke 13:00 Bisettelse
Truls Grung Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Arnt Chr Nagell Dahl Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Edit Woldseth Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
torsdag 22. februar 2024
Ragnhild Jørs Nygård kirke 12:00 Bisettelse
onsdag 21. februar 2024
Steinar Atle Birkeland Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Ingvild Svindland Ytrebygda kirke 12:00 Bisettelse
Åsne Linløkken Fana kirke 12:00 Begravelse
Noralf Lekva Salhus kirke 13:00 Bisettelse
Edith Bjørg Johansen Bønes kirke 13:00 Bisettelse
Grete Strømme Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
tirsdag 20. februar 2024
Pauline Johanna Kvernøy Fyllingsdalen kirke 10:00 Bisettelse
Bjarne Soltvedt Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Øystein Askeland Waagbø Arna kirke 12:00 Begravelse
Bjarne Thorfinn Hagland Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Wenche Marie Hovland Fyllingsdalen kirke 13:00 Bisettelse
Torill Sonja Ramsøy Nygård kirke 12:00 Begravelse
Haldis Kirsti Helland Dahl Øvsttun kapell 12:00 Bisettelse
Turid Anna Grevle Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Gerd Heimdal Knudsen Arna kirke 14:00 Bisettelse
Borgny Sortland Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
mandag 19. februar 2024
Magne Olai Syltøy Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Pål Kristoffer Kästel Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
fredag 16. februar 2024
Kåre Bergesen Skjold kirke 10:00 Bisettelse
Wivi Nancy Madsen Sandvikskirken 10:00 Bisettelse
Atle Johan Hopland Bønes kirke 10:00 Bisettelse
Nina Høiem Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Harry Tellevik Salhus kirke 10:00 Bisettelse
Anne Catherine Fylkesnes Mariakirken 11:00 Bisettelse
Gudny Hølleland Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Gunn Jenny Leiknes Fana kirke 12:00 Bisettelse
Hans Henry Olsen Sandvikskirken 12:00 Bisettelse
Karl F Minde Arna kirke 12:00 Bisettelse
Judith Marie Jansson Salhus kirke 12:00 Begravelse
Nyiraneza Flora Solheim kirke 12:00 Begravelse
Georg Johan Larsen Bønes kirke 13:00 Bisettelse
Jorunn Hannaas Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Evelyn Stabell-Hansen Slettebakken kirke 14:00 Bisettelse
Turid Giertsen Årstad kirke 14:00 Bisettelse
Stein Magnar Heggli Olsvik kirke 14:00 Bisettelse
Unni Kristine Knag Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
torsdag 15. februar 2024
Aud Karin Arnesen Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Eli Stumpf Titland St. Paul kirke 11:30 Bisettelse
Alf Geir Nøstda Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
John Gudmundsen Løvåsen sykehjem 12:00 Bisettelse
Jens Ørsnes Einsbohr Fana kirke 12:00 Bisettelse
Ellen Marie Sandnes Nygård kirke 12:00 Begravelse
Siri Fosse Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Jan Kristian Søraa Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Per Bruvoll Øvsttun kapell 14:00 Bisettelse
onsdag 14. februar 2024
Lis Guntveit Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Lars Markussen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Tone Nordlid Vallevik Fana kirke 12:00 Begravelse
Arne Walle Bønes kirke 13:00 Bisettelse
Knut Pedersen Salhus kirke 13:00 Bisettelse
tirsdag 13. februar 2024
Solveig Aina Holtås Fyllingsdalen kirke 10:00 Bisettelse
Einar Johan Gunnarsen Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Kristoffer Helberg Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Tom Greve Jansen Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Ruth Kildeda Eidsvåg kirke 12:00 Bisettelse
Kjell Anders Søraas Øvsttun kapell 12:00 Begravelse
Tommy Riise Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Grethe-Marina Odfjell Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Eine Johan Tollefsen Sælen kirke 13:00 Bisettelse
Kirsten Strandenes Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
mandag 12. februar 2024
Astrid Birgitte Greve Storetveit kirke 12:00 Bisettelse
Finn Bjørn Svenson Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
fredag 9. februar 2024
Sonja M Strøm De Fine Loddefjord kirke 10:00 Bisettelse
Ragnhild Synnøve Haugen Årstad kirke 10:00 Bisettelse
Edith Polden Fana kirke 10:00 Bisettelse
Else Hegdal Fyllingsdalen kirke 10:00 Begravelse
FInn Synsvoll Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Hermod Arne Fana kirke 12:00 Begravelse
Arvid H Bjarneson Hove Fyllingsdalen kirke 12:00 Begravelse
Malika Normann Loddefjord kirke 12:00 Begravelse
Ingebjørg Sandvoll Søreide kirke 12:00 Bisettelse
Kjellaug Fedje Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Johanna Eikeland Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Oddrun Åse Aarskog Årstad kirke 13:00 Bisettelse
Arthur Kleiveland Biskopshavn kirke 13:00 Bisettelse
Johan Birkeland Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
torsdag 8. februar 2024
Bjørg Aase Hovland Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
John Adolf Jahnsen Eidsvåg kirke 12:00 Bisettelse
Per Listhaug Arna kirke 12:00 Begravelse
Geira Kalve Øvsttun kapell 12:00 Bisettelse
Marit Muri Natland Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Thora Kathrine Soltveit Arna kirke 14:00 Bisettelse
Sigrunn Laila Vestrheim Sælen kirke 14:00 Bisettelse
Jarle Pedersen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 7. februar 2024
Per Harald Myrli Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
mandag 5. februar 2024
Sølvi Severud Svensen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Aage Johnsen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Kjell Martinsbakke Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
fredag 2. februar 2024
Haakon Eugen Eriksen Storetveit kirk 10:00 Bisettelse
Gunvor Margrethe Rødland Årstad kirke 10:00 Bisettelse
Kitty Alise Espeland Loddefjord kirke 10:00 Bisettelse
Edith Tefre Søraas Fana kirke 10:00 Begravelse
Ernst Mittet Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Asbjørn Stamnes Arna kirke 12:00 Begravelse
Margaret Jensen Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Gerd Nilsen Mjaatvedt Loddefjord kirke 12:00 Bisettelse
Mary Walla Ådland Fana kirke 12:00 Begravelse
Rune Heggelund Fyllingsdalen kirke 12:00 Begravelse
Dagmar Elin Schive Ottemo Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Gerd Lillian Breivik Biskopshavn kirke 13:00 Bisettelse
Berit Brekke Bønes kirke 13:00 Bisettelse
Anne Sofi Grieg Moe Årstad kirke 13:00 Bisettelse
Jørgen Høisæter Fridalen kirke 13:00 Bisettelse
Jorunn Karin Vaksdal Arna kirke 14:00 Bisettelse
torsdag 1. februar 2024
Per Angeir Fanebust Loddefjord kirke 10:00 Bisettelse
Harald Lauritz Foss Olsen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Alf Bjørn Oliversen Haakonsvern kirke 12:00 Bisettelse
Bjørn Odd Knudsen Eidsvåg kirke 12:00 Bisettelse
Leif Vikøren Fana kirke 12:00 Begravelse
Gudny Skorpen Ytre Arna kirke 12:00 Begravelse
Tore Husebø Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Anny Kristine Knutsen Ytre Arna kirke 14:00 Bisettelse
Kjell Hope Landås kirke 14:00 Bisettelse
Bjørn Nord Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 31. januar 2024
Johan Martin Johannessen Slettebakken kirke 10:00 Bisettelse
Pozniak Oleh Søreide bedehus 11:00 Bisettelse
Bengt Tore Bjørnstad Ytrebygda kirke 12:00 Bisettelse
Asbjørn Bratland Fana kirke 12:00 Bisettelse
Frøydis Johanne Bergesen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Inger Foyen Slettebakken kirke 13:00 Bisettelse
Reidar Storaas Laksevåg kirke 14:00 Bisettelse
tirsdag 30. januar 2024
Målfrid Hornnes Åsane gamle kirke 10:00 Begravelse
Bjørn Olaf Monsen Arna kirke 10:00 Bisettelse
Torolf Thomsen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Jan Martin Henriksen Arna kirke 12:00 Begravelse
Helga Karina Nordahl Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Kaja Eide Biskopshavn kirke 13:00 Bisettelse
Anne-Elise Lehmann Syversen Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Magnhild Wangsholm Store kapell, Møllendal 13:00 Begravelse
Edle T J Nilsen Backus Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Ingvar Geitskaret Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Svein Erik Sæbø Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
mandag 29. januar 2024
Kari Tresnes Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
fredag 26. januar 2024
Torleif Vilhelm Hansen Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Gerd Dahle Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Jorunn Brundtland Fyllingsdalen kirke 12:00 Bisettelse
Solveig Berg Salhus kirke 12:00 Bisettelse
Emthe Cecilie Grimnes Skjold kirke 12:00 Bisettelse
Randi Nordeide Winter Søreide kirke 12:00 Bisettelse
Per Steffen Myhren Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Laila Grete Sivertsen Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Ellinor Bech-Sørensen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
torsdag 25. januar 2024
Elisabeth Bodvin Landås kirke 10:00 Bisettelse
Roald Magne Solheim Nygård kirke 10:00 Begravelse
Frode Grøhn Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Geirfinn Eikås Nygård kirke 12:00 Begravelse
Asbjørn Sande Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Ragnar Waagbø Eidsvåg kirke 14:00 Bisettelse
Kåre Mauritz Halvorsen Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Per Konrad Sandtorv Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 24. januar 2024
Unn Barsnes Slettebakken kirke 10:30 Bisettelse
Eli Valborg Kleppestø Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Åse Meyer Bergesen Fana kirke 12:00 Begravelse
tirsdag 23. januar 2024
Steinar Ørjansen Nygård kirke 10:00 Bisettelse
Olav Lønne Birkeland kirke 10:00 Bisettelse
Ole Johan Moss Eidsvåg kirke 10:00 Bisettelse
Sonja Dorete Hanøy Fyllingsdalen kirke 10:00 Begravelse
Knut Ekeland Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Vidar Schult Fyllingsdalen kirke 12:00 Begravelse
Britt Alrek Nygård kirke 12:00 Bisettelse
Gerd Lingjerde Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Jakob Hellesland Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Rigmor Erenstsen Birkeland kirke 14:00 Bisettelse
torsdag 18. januar 2024
Terje Steenseth Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Bjørn Hovlandsvåg Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Kurt Otto Hamre Fana kirke 12:00 Bisettelse
Magne Helvig Salhus kirke 12:00 Bisettelse
Olav Magnussen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Turid Myksvoll Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 17. januar 2024
Tor Sander Helland Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Bjørn Dahl Lille kapell, Møllendal 11:30 Begravelse
Kirsten Grønbech Fana kirke 12:00 Begravelse
Bjørg R Christoffersen Loddefjord kirke 12:00 Begravelse
Hanne Chr Ingebretsen Øvsttun kapell 12:00 Bisettelse
Arne-Herman Johansen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Ester Kirsten Olsvold Bønes kirke 13:00 Bisettelse
tirsdag 16. januar 2024
Laila Nesse Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Guttorm Arthur Alvsaker Åsane kirke 10:00 Bisettelse
Ingeborg Nilsen Fyllingsdalen kirke 10:00 Bisettelse
Tore A Sognefest Nitter Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Ingrid Hermansen Loddefjord kirke 12:00 Bisettelse
John Kåre Hove Nygård kirke 12:00 Begravelse
Tor Helge Magnussen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Solveig Lindehagen Fyllingsdalen kirke 13:00 Bisettelse
Sollaug Thorsen Ytre Arna kirke 14:00 Bisettelse
Bjørn Gunnar Pedersen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
mandag 15. januar 2024
Rosemarie L Christensen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Marit Karin Kjellevold Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
fredag 12. januar 2024
Elsa Margreta Liland Fana kirke 10:00 Begravelse
Åsmund Fjellanger Bønes kirke 10:00 Begravelse
Nilla Kristine Nyhamn Sandvikskirken 10:00 Bisettelse
Knut Sigfred Dagsland Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Else Meyer Fana kirke 12:00 Bisettelse
Torill Solend Berentzen Fyllingsdalen kirke 12:00 Begravelse
Laila Lyngbø Laksevåg kirke 12:00 Bisettelse
Kamilla Nelly Vik Salhus kirke 12:00 Bisettelse
Øivind Takvam Søreide kirke 12:00 Bisettelse
Finn Steen Livang Øvsttun kapell 12:00 Bisettelse
Arne Steiro Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Marit Husda Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Erling Bakken Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Inger Elise Johannessen Laksevåg kirke 14:00 Bisettelse
Wigdis Johansen Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Marie Nikoline Høvik Birkeland kirke 14:00 Bisettelse
Kjell Dahl Slettebakken kirke 14:00 Bisettelse
Ranveig Johannesen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
torsdag 11. januar 2024
Arnlaug Wolfe Landås kirke 10:00 Bisettelse
Lars Sigmund Opdal Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Jorunn Helgesen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Magdalene Vaage Eidsvåg kirke 12:00 Bisettelse
Britt Ferstad Nygård kirke 12:00 Bisettelse
Rolf Hansen Sælen kirke 12:00 Bisettelse
Audun Undertun Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Inger Johanne Skotheimsvik Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Tove Nilsen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 10. januar 2024
Haldis Straume Bønes kirke 10:00 Begravelse
Tor Nilsen Fana kirke 10:00 Begravelse
Liv Mariussen Furu Loddefjord kirke 10:00 Bisettelse
Petra Aud Aam Sandvikskirken 12:00 Bisettelse
Terje Holt Fana kirke 12:00 Bisettelse
Astrid Aase Jensen Skjold kirke 12:00 Begravelse
Solveig Larsen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
tirsdag 9. januar 2024
Roger Hellesnes-Mohn Olsvik kirke 10:00 Begravelse
Wenche Larsen Sælen kirke 10:00 Bisettelse
Bodil Rolland Arna kirke 12:00 Begravelse
Hjørdis Pauline Nilsen Søreide kirke 12:00 Bisettelse
Rigmor Dahle Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Svein Johannessen Nygård kirke 12:00 Begravelse
Berny Johanne Gudmundsen Loddefjord kirke 12:00 Bisettelse
Berit Lise Spissøy Biskopshavn kirke 13:00 Bisettelse
Marit Anita Oppedal Fyllingsdalen kirke 13:00 Bisettelse
Reidar Skakk Lomelde Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Jostein Myklebust Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Kristine Milch Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Else-Cathrin Edvardsen Birkeland kirke 14:00 Begravelse
Arne Sigvard Jensen Arna kirke 14:00 Begravelse
mandag 8. januar 2024
Sigfrid Hole Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Carl Wollert Røstenskar Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
John Anfinn Hole Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Geir Torkildsen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
fredag 5. januar 2024
Margit Åmot Arna kirke 10:00 Begravelse
Synneva Beyer Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Hilda Jenny Høstmark St. Markus kirke 11:00 Begravelse
Lwe Say Baptistkirken 11:00 Begravelse
Inger Johanne Wigdahl Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Asta Espedal Eriksen Arna kirke 12:00 Begravelse
Rune Gjerde Arna kirke 12:00 Bisettelse
Gunnar John Heimdal Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Bjørgar Samdal Fana kirke 12:00 Bisettelse
Sigborg Holm Fyllingsdalen kirke 12:00 Bisettelse
Aud Nygaard Laksevåg kirke 12:00 Bisettelse
Kari Heggernes Salhus kirke 12:00 Bisettelse
Kjetil Helge Hernes Søreide kirke 12:00 Bisettelse
Anne Kristin Seppola-Rosser Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Ingrid Erstad Biskopshavn kirke 13:00 Bisettelse
Lita Haatuft Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
torsdag 4. januar 2024
Mary Karine Aasmul Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Magnar Øyhovden Eidsvåg kirke 12:00 Bisettelse
Signe Skoge Fana kirke 12:00 Bisettelse
Edel Johansen Sælen kirke 12:00 Begravelse
Egil Krossøy Store kapell, Møllendal 13:00 Begravelse
Stein Åge Johansen Sælen kirke 14:00 Bisettelse
Erik Andersen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 3. januar 2024
Berit Marie Lervik Fana kirke 10:00 Begravelse
Else Marie Osebakken Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Olaug Lunde Fana kirke 12:00 Bisettelse
Audun Olai Larsen Loddefjord kirke 12:00 Bisettelse
Arnfinn Hoel Rekve Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Dagmar Bowkett Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
tirsdag 2. januar 2024
Rickard Emil Grimstad Store kapell, Møllendal 10:00 Begravelse
Laila Larsen Fyllingsdalen kirke 10:00 Bisettelse
Wenche Bratland Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Ragnvald Andreas Leiknes Arna kirke 12:00 Begravelse
Petter Pettersen Fyllingsdalen kirke 12:00 Bisettelse
Helge Johannes Sætersdal Årstad kirke 13:00 Bisettelse
Arne Rye Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
fredag 29.desember 2023
Kaare Rieber Jebsen Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Norunn Johannessen Mariakirken 11:00 Bisettelse
Berit Karin Hansen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Lasse Otto Veseth Arna kirke 12:00 Begravelse
Kjell Einar Gjevik Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Kanti Kulasegarampillai Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
torsdag 28. desember 2023
Mark Allan Percy Mariakirken 11:00 Bisettelse
Sigrun Johanne Dyrkolbotn Øvsttun kapell 12:00 Begravelse
Lilly Johanne Gerdts Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Oddvar Åsvang Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
onsdag 27. desember 2023
Margit Sofie Lilja Korsby Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Kirsten Marie Pettersen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
fredag 22. desember 2023
Stine Jorun Rokkones Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Bjørg Nordtveit Bønes kirke 10:00 Bisettelse
Jan Sigurd Hiorth Dale Mariakirken 11:00 Bisettelse
Thomas Richard Bromley Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Gunvor Larsen Skjold kirke 12:00 Begravelse
Hans Fredrik Christie Slettebakken kirke 12:00 Bisettelse
Solveig Elfrid Walle Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Inger Elisabeth Edvardsen Fyllingsdalen kirke 12:00 Bisettelse
Asbjørn Eliassen Fana kirke 12:30 Bisettelse
Ivar Rivelsrud Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Tom Moberg Mariakirken 14:00 Bisettelse
Edel Therese Dvergsda Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
torsdag 21. desember 2023
Anny Johannessen Fana kirke 10:00 Bisettelse
Ruth Adedlheid Heggernes Lille kapell, Møllendal 11:30 Begravelse
Raymond Berentsen Fana kirke 12:00 Bisettelse
Odd Dalland Øvsttun kapell 12:00 Bisettelse
Bjørn Knudsen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Birgit Marie Berge Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Grete Bjerkan Sælensminde Sælen kirke 14:00 Bisettelse
Dagfinn Magne Nygård Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Elsa Lervik Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
onsdag 20. desember 2023
Jan Minde Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Ståle Brandshaug Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Nella Arnhild Skauge Bergen frikirke 12:00 Bisettelse
Solveig Fosse Øvsttun kapell 12:00 Begravelse
Bente Malene Nordøy Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Astrid Margareth Wille Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
tirsdag 19. desember 2023
Ingrid Elina Steffensen Årstad kirke 10:00 Begravelse
Sigrid Johanne Waage Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Anne-Lise Gabrielsen Fyllingsdalen kirke 10:00 Bisettelse
Roy Kristian Fiksdal Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Rikharda Charlotte Rosendahl Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Liv Karin Bogetvedt Hagen Birkeland kirke 12:00 Begravelse
Trond Aabrek Solheim kapell 12:00 Bisettelse
Sven Roald Amundsen Sælen kirke 12:00 Begravelse
Margun Helen Loftås Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Ernst Jan Lines Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Sverre Høstmark Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Jan Henrik Holm Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Nils Johan Jensen Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Ingrid Unni Johansen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
mandag 18. desember 2023
Ragnvald Olav Høgh Marias Minde 10:00 Bisettelse
Sigurd William Jensen Bergen Røde Kors sykehjems kapell 11:30 Bisettelse
Gunnlaug Inger Mjøs Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Grethe Knudsen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Solveig Marit Rødseth Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse
fredag 15. desember 2023
Bjørg Sædahl Olsen Søreide kirke 10:00 Bisettelse
Bjørn Audun Strømmen Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Erna Bergitta Eriksen Arna kirke 10:00 Begravelse
Hege Solli Gabrielsen Loddefjord kirke 10:00 Bisettelse
Leif Håkon Jensen Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Eivind Borgen Skjold kirke 10:00 Bisettelse
Richard Robert H Martin Døvekirken 11:00 Bisettelse
Bjarne Martin Pedersen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Kirsten Skogseide Arna kirke 12:00 Bisettelse
Åsmund Nordvik Fana kirke 12:00 Begravelse
Gunnar Eivind Forthun Olsvik kirke 12:00 Begravelse
Gunnar Mikkelsen Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Einar Kalnes Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Nanny Sofie Sætenes Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse