Begravelser og bisettelser i Bergen

I Bergen kommune offentliggjøres alle bisettelser og begravelser i Bergen, med unntak av de seremoniene der familie eller avdøde selv ønsker at dette ikke skal skje.

Hos oss finner du en liste over alle offentlig kjente seremonier i Bergen kommune i dag og noen dager fremover.

Kilde for informasjon til listen er Gravplassmyndigheten i Bergen.

fredag 3. desember 2021
Audun Aldal Bønes kirke 10:00 Bisettelse
Walther Einar Ahlbom Åsane gamle kirke 10:00 Begravelse
Merete Bakke Schink Arna kirke 10:00 Begravelse
Ingvald Reidar Fjæreide Fyllingsdalen kirke 10:00 Begravelse
Karstein Garatun Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Adam Kobus Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Eirik Eggen Røynstrand Bønes kirke 12:00 Bisettelse
Erling Rødland Årstad kirke 12:00 Bisettelse
Astrid Hansen Salhus kirke 12:00 Bisettelse
Vladyslav Falfushynsky Fana kirke 12:00 Bisettelse
Jorunn Olaug Stenberg Loddefjord kirke 12:00 Bisettelse
Asbjørn Løland Skjold kirke 12:00 Bisettelse
Margrethe Sæbø Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Tom Christian Skugstad Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Barbara Jean Breivik Solheim kapell 14:00 Bisettelse
Adar Andersen Birkeland kirke 14:00 Bisettelse
Sissel Karoline Vangen Åsane kirke 14:00 Bisettelse
Malfred Olsen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

torsdag 2. desember 2021
Bente Marit Jacobsen Mikkelsen Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Julio Cesar Tabilo Rojas Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Ulises Eugenio Oyarzun St. Paul kirke 11:00 Bisettelse
Rigmor Fasmer Loddefjord kirke 12:00 Bisettelse
Solbjørg Inger Haukeland Øvsttun kapell 12:00 Begravelse
Svein Olsen Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Gerd Magnesen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Bodil Eline Janby Bakke Sælen kirke 14:00 Bisettelse
Haldis Margrethe Lindtner Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse

 

onsdag 1. desember 2021
Øivind Alexander Ørgersen Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Marit Kristine Hatland Fana kirke 10:00 Bisettelse
Kåre Hordnes Fana kirke 12:00 Begravelse
Margot Eggum Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Sina Fløysand Salhus kirke 14:00 Bisettelse
Kim Andre Mikarlsen Pedersen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

tirsdag 30. november 2021
Irene Steigum Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Eva Sigrun Olsen Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Olga Lea Maria Larsen Fyllingsdalen kirke 12:00 Bisettelse
Dag Ulf Thorkildsen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Einar Dahle Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Olav Sunde Birkeland kirke 14:00 Bisettelse

 

fredag 26. november 2021
Henry Kristoffer Pettersen Loddefjord kirke 10:00 Begravelse
Ester Thorbjørnsen Arna kirke 10:00 Bisettelse
Svanhild Ones Søreide kirke 12:00 Begravelse
Liv Sandberg Årstad kirke 12:00 Bisettelse
Sissel Sandal Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Gerd Margrethe Kaperdal Biskopshavn kirke 12:00 Bisettelse
Olaf Lund Fyllingsdalen kirke 12:00 Begravelse
Lillian Ådland Olsvik kirke 12:00 Begravelse
Steinar Kvalheim Øvsttun kapell 12:00 Bisettelse
Svein Roald Johansen Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Frank Kristiansen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Inga Olsen Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Svein Odd Martinussen Laksevåg kirke 14:00 Bisettelse
Susan Jenny Kristensen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

torsdag 25. november 2021
Haldis Linge Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Erling Kåre Forland Landås kirke 10:00 Bisettelse
Erling Helge Gatland Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Siv Tove Vegsundvåg Hope Arna kirke 12:00 Begravelse
Sven Bergeton Mejer Stensen Nygård kirke 12:00 Bisettelse
Arne Rosvold Sælen kirke 12:00 Bisettelse
Ellinor Kogstad Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Karin Holmelid Husebø Solheim kapell 14:00 Bisettelse
Kari Bjersand Landås kirke 14:00 Bisettelse
Bjørg Hougen Johanneskirken 14:00 Bisettelse
Aslaug Garnes Johnsen Arna kirke 14:00 Bisettelse
Per Ivardus Ivarsen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

onsdag 24. november 2021
Jan Caspar Christophersen Fana kirke 10:00 Bisettelse
Stephen Sandys Wood Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Odd Karlsen Laksevåg kirke 12:00 Bisettelse
Arne Hernæs Loddefjord kirke 12:00 Begravelse
Lene Høyerholt Fana kirke 12:30 Bisettelse
Walter Bernhard Bendiksen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Alf Njøs Skjold kirke 13:00 Bisettelse
Ruth Joan Arnesen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

tirsdag 23. november 2021
Malene Mjåtveit Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Alf Tefre Bergen Røde Kors sykehjem 12:00 Bisettelse
Judith Falch Årstad kirke 12:00 Bisettelse
Elisa Kvalstad Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Åge Bratland Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Hansine Haaland Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse

 

fredag 19. november 2021
Inger Berit Eriksen Olsvik kirke 10:00 Bisettelse
Turid Karin Mjelde Arna kirke 10:00 Begravelse
Kåre Andreas Netteland Fana kirke 10:00 Bisettelse
Anne Djuve Loddefjord kirke 10:00 Bisettelse
Magnhild Litangen Arna kirke 12:00 Begravelse
Knut Sævild Skår Loddefjord kirke 12:00 Begravelse
Aud Berntsen Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Olav Vaagland Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse

 

torsdag 18. november 2021
Kari Drange Fana kirke 12:00 Begravelse
Vigdis Skjeldbred Nygård kirke 12:00 Begravelse
Inger Johanne Halseide Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse

 

onsdag 17. november 2021
Alexander Husevik Osland Laksevåg kirke 12:00 Begravelse
Edgar Hartvedt Laksevåg kirke 14:00 Bisettelse

 

tirsdag 16. november 2021
Brith Gjertrud Haaland Eidsvåg kirke 12:00 Bisettelse
Gunvor Helene Bjerregaard Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Magnar Herleif Bårtvedt Fyllingsdalen kirke 12:00 Begravelse
Vigdis Løvaas Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

fredag 12. november 2021
Sissel Kristin Holberg Bønes kirke 10:00 Bisettelse
Enid Karin Jacobsen Skjold kirke 10:00 Begravelse
Olaf Johan Henriksen Storetveit kirke 10:00 Bisettelse
Gunhild Thomassen Loddefjord kirke 10:00 Begravelse
Agnes Elisabeth Ringstad Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Johannes Haugsbakk Hansen Haakonsvern kirke 11:30 Begravelse
Margot Nora Fanebust Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Hans Petter Magnus Birkeland kirke 12:00 Bisettelse
Ola Akselberg Biskopshavn kirke 12:00 Bisettelse
Hanne Kristine Hansel Fana kirke 12:00 Begravelse
Arvid Johannes Norda Fyllingsdalen kirke 12:00 Bisettelse
Inger Ødven Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Harald Nilsen Storetveit kirke 13:00 Bisettelse
Bjarne C Bringedal Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Eldri Storhaug Olsvik kirke 14:00 Bisettelse
Edel Kristine Kjærland Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

torsdag 11. november 2021
Sverre Ådnesen Nygård kirke 10:00 Begravelse
Reidun Mikkelsen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Karina Møgster Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Borgny Alise Rasdal Laukeland Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse

 

tirsdag 9. november 2021
Margrethe Bergo Åsane gamle kirke 10:00 Begravelse
Beth Johannessen Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Harald Hermann Hammersland Søreide kirke 12:00 Bisettelse
Magnhild Simonsvik Nygård kirke 12:00 Bisettelse
Torolf Johan Kleppe Birkeland kirke 12:00 Begravelse
Idalia Daniella Herland Åsane gamle kirke 12:00 Begravelse
Berit Hagen Første Metodistkirke Bergen 13:00 Bisettelse
Ågot Kvalheim Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Per-Egil Haugen Nygård kirke 14:00 Bisettelse
Terje Roald Hausvik Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse

 

mandag 8. november 2021
Stephen Alexander Joseph Nygård kirke 10:30 Begravelse
Rano Wiig Nielsen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

fredag 5. november 2021
Kjellaug Sletten Fana kirke 10:00 Begravelse
Jarl Herland Biskopshavn kirke 10:00 Bisettelse
Rigmor Kjeilen Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Ingse Goga Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Robin Andre Hansen Sandvikskirken 12:00 Bisettelse
Martha Ersland Rasmussen Birkeland kirke 12:00 Begravelse
Petter Martin Dale Biskopshavn kirke 12:00 Bisettelse
Roald Nikolai Skavhellen Fana kirke 12:00 Begravelse
Bjørg Krabbedal Loddefjord kirke 12:00 Begravelse
Arne Flindt Øvsttun kapell 12:00 Bisettelse
Bjørg Jorunn Rongen Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse

 

torsdag 4. november 2021
Siri Camilla Økland Johanneskirken 10:00 Bisettelse
Bjørg Riis Eidsvåg kirke 10:00 Bisettelse
Else Helene Larsen Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Audun Seljelid Åsane gamle kirke 10:00 Bisettelse
Solveig Karin Rolland Åsane gamle kirke 12:00 Bisettelse
Jorund Petrine Tungodden Eidsvåg kirke 12:30 Bisettelse
Roy Jackman Fiksdal Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse

 

onsdag 3. november 2021
Rosa Birgitte Landaas Haugland Lille kapell, Møllendal 11:30 Bisettelse
Rolf Gustav Ådland Fana kirke 12:00 Bisettelse
Karen Tordis Villanger Laksevåg kirke 12:00 Bisettelse
Ingrid Venke Hatvik Solheim kapell 12:00 Begravelse
Magnar Anders Tveranger Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Bjørn Sigvald Brekke Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

tirsdag 2. november 2021
Arild Arildsen Sælen kirke 10:00 Begravelse
Birger Sagstad Store kapell, Møllendal 10:00 Begravelse
Else Margrethe Sjursen Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse
Alexander Slettemyr Birkeland kirke 14:00 Bisettelse
Lars Bjørsvik Åsane gamle kirke 14:00 Bisettelse
Nils Arnesen Lille kapell, Møllendal 14:30 Bisettelse

 

mandag 1. november 2021
Øystein Emil Birkeland Store kapell, Møllendal 10:00 Bisettelse
Henry Galtung Store kapell, Møllendal 13:00 Bisettelse